Odotamme yhteydenottoasi

Soita tai meilaa

Sini Roine

Sini Roine

Digital Strategist | Founder

sini.roine@lumeton.fi

050-4656649

Anne Rantala

Anne Rantala

Digital Specialist | Founder

anne.rantala@lumeton.fi

0400-139190

Sam Taheri

Sam Taheri

Account Strategist

sam.taheri@lumeton.fi

050-4412358

Pia Söderlund

Pia Söderlund

Digital Specialist

pia.soderlund@lumeton.fi

044-7719162

Juho Laaksonen

Juho Laaksonen

Digital Specialist

juho.laaksonen@lumeton.fi

044-7120574

Emmi Orava

Emmi Orava

Digital Specialist

emmi.orava@lumeton.fi

0400-814143

Mikael Leppämäki

Mikael Leppämäki

Account Manager

mikael.leppamaki@lumeton.fi

040-1242355

Noora Vainio

Noora Vainio

SEO Project Manager

noora.vainio@lumeton.fi

044-5228585

Jaakko Hautamäki

Jaakko Hautamäki

Account Manager

jaakko.hautamaki@lumeton.fi

040-5120112

Maria Vuorinen

Maria Vuorinen

SEO Specialist

maria.vuorinen@lumeton.fi

044-4936041

Teukka

Teukka

Digital Office Dog

info@lumeton.fi

Voit ottaa meihin yhteyttä myös

Lomakkeella

Lumeton Anne Rantala ja Sini Roine

Muista myös nämä

Kiinnostaisiko?

100% K U U

Tai sitten

Voit myös

Voit tulla käymään

Meillä Old Millissä

RUUKINKATU 2-4, 20540 TURKU

INFO@LUMETON.FI